Yeni Lada XCODE 2018 Lada xcode

Arka tarafta, Yeni Lada XCode‘un tasarımı, uzun boylu L şeklinde kuyruk ışıkları ve çift dikdörtgen egzoz çıkışlı kızak plakası sayesinde Volvo XC60 veya Nissan Juke’la benzeşmeyen bir görünüm benimseyerek çok daha geleneksel bir tasarıma sahip.

istanbul-oto-ekspertiz-logo-2

Volvo benzerliği, eski bir Volvo ve Mercedes-Benz tasarımcısı olan Steve Mattin’in yönetiminde olduğu gerçeğine bağlı olabilir .

İçinde XCode, 10 inçlik bir dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve tam dijital gösterge kümesine sahiptir.

Henüz Lada xcode teknik özellikleri açıklanmamış olsa da 1.5 Litre ünite ile gelmesi bekleniyor. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

2018 yeni lada xcode özellikleri fiyatı
2018 yeni lada xcode özellikleri fiyatı

Lada xcode Fiyatı hakkında’da net bir bilgiye sahip olmamakla beraber Lada xcode Türkiye fiyatı 90-130 bin TL olmasını düşünüyoruz.

Şirket, aracın Lada Connect akıllı telefon uygulaması ile uyumluluğa sahip olmasını sağladı. Bu sayede, sahipler, kapıların kilidini açma, klima kontrolünü teşhis bilgileriyle değiştirme gibi çeşitli araç işlevlerini uzaktan kontrol edebiliyor.

Bizde herkes gibi 2018 Lada xcode Türkiye’ye ne zaman gelecek diye bekliyoruz. En kısa zaman içerisinde Lada xcode teknik özellikleri gibi önemli detayları sizler ile paylaşacağız. Şimdilik sadece resimler ile yetinmeliyiz.

Yeni Lada xcode
Yeni Lada xcode

Lada, XCode için herhangi bir teknik şartnameyi onaylamadı ancak raporlar, şirketin turboşarjlı motorlarla güçlendirilebileceğini ve dört tekerlekten çekiş seçeneği sunabileceğini önermiş olduğunu söylüyor.

Yeni Lada xcode gibi yeni çıkan araçları İstanbul oto ekspertiz merkezi olarak daima değerlendirip sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca İstanbul mobil oto ekspertiz ekibimiz araç başında ikinci el araçları kontrol ve ekspertiz hizmetini sağlamaktadır.

Lada, Renault-Nissan ittifakının bir parçası olsa da , XCode’un B0 platformunda, Nissan Juke ve Dacia Duster gibi çok sayıda modelin altını üstleyip desteklemediği bilinmiyor .

lada xcode torpido
lada xcode torpido

Lada XCode temel alan bir üretim modeli, önümüzdeki sene yurtdışı pazarlarda piyasaya çıkması bekleniyor.

2018 Lada Xcode Özellikleri , Lada xcode bagaj hacmi , Lada xcode yakıt tüketimi, Lada xcode motor gücü, Lada xcode fiyatı, Lada xcode Türkiye fiyatı, Lada xcode sahibinden satılık, Lada xcode sahibinden, lada xcode ne zaman gelecek, Lada xcode otomatik , lada xcode resimleri

yazan:Oto Ekspertiz Genel