Oto Ekspertiz Nerede Yapılır

İkinci el bir vasıta almayı düşünüyorsanız aracı almadan önce yani özellikle noter işleminden evvel oto ekspertiz yaptırmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Genelde ikinci el araçların satılmasının sebebi masraf çıkartmaya başlamasıdır.

istanbul-oto-ekspertiz-logo-2

Peki oto ekspertiz nerede yapılır sorusunu yanıtlamak gerekirse yaygın servis ağı olan franchising gibi bayilik veren firmalardan bir nebzede olsa uzak durmak faydalı olabilir. Tabi bu her Franchising markası için geçerli değildir. Özellikle tercih etmenizi önereceğimiz oto ekspertiz firmaları kendi bünyesinde çalışan personellerinin otomotiv sektöründen mevzun olan personellerinin çalışmakta olmasıdır.

Genel olarak bir çok ekspertiz firmasında motor ve mekanik kontroller elektronik cihazlar kullanılarak yapılmaktadır ve bu cihazlardan çıkan sonuçlara göre çalışan personeller bilgi vermektedirler. Test cihazlarının eğitimini almış olan ekspertiz personelleri eğer motor ve mekanik parçalar hakkında üst seviyede bilgili değil ise eksik ve yanlış tespitler yapılabilmektedir.

İstanbul’da oto ekspertiz nerede yapılır diye bir sorunuz varsa Gümüş oto ekspertiz firmamızı tercih etmenizi öneririz.

Gümüş oto ekspertiz Beylikdüzü
Gümüş oto ekspertiz Beylikdüzü

Özellikle motor %80 gibi kavramlar ile size bilgi veriliyorsa bu yanlış bir bilgilendirmedir. Motorun ömrünü motor performans ölçüm cihazı ile ölçüp gücüne göre motorun ömrünü belirlemek çok yanlış ve amatör bir iştir.

İnternet üzerinden araştırın

Son yıllarda herkes artık teknolojinin bir ucundan tutmuş ve bir çok araştırmayı İnternet aracılığı ile rahatlıkla yapabilmektedir. Sizde hizmet almak istediğinin İl ve ilçe neresi ise yakınlarında İnternet üzerinden yorumlara ve şikayetlere göz gezdirmeniz size avantaj sağlayacaktır. Hizmeti alacak olduğunuz firmanın ve personellerinin otomotiv sektöründen mevzun olmuş olması çok önemlidir.istanbul-oto-ekspertiz-servisi

 

İstanbul oto ekspertiz servisi ile araç alırken tarafsız güvenli bir sonuç alabilrisiniz. Beylikdüzü’nde Ekspertiz nerede yapılır , Avcılarda oto ekspertiz nerede yapılır , Esenyurt’ta oto ekspertiz nerede yapılır, Büyükçekmece’de oto ekspertiz nerede yapılır, Küçükçekmece’de oto ekspertiz nerede yapılır, Bahçeşehir’de oto ekspertiz nerede yapılır, Bahçelievler’de oto ekspertiz nerede yapılır, Silivri’de oto ekspertiz nerede yapılır, Gaziosmanpaşa’da oto ekspertiz nerede yapılır, Esenler’de oto ekspertiz nerede yapılır Bağcılar’da oto ekspertiz nerede yapılır, Üsküdar’da oto ekspertiz nerede yapılır, Ümraniye’de oto ekspertiz nerede yapılır, Şişli’de oto ekspertiz nerede yapılır, Mecidiyeköy’de oto ekspertiz nerede yapılır, Sariyer’de oto ekspertiz nerede yapılır, Şirinevler’de oto ekspertiz nerede yapılır, Topkapı’da oto ekspertiz nerede yapılır, Zeytinburnu’nda oto ekspertiz nerede yapılır, Bayrampaşa’da oto ekspertiz nerede yapılır,

yazan:Oto Ekspertiz Genel