Karacabey Oto Ekspertiz

Eğer ikinci el bir araç almaya karar verdiyseniz aracı satın almadan önce mutlaka Karacabey oto ekspertiz ekibimize göstermeyi ihmal etmeyin. Kullanılmış otomobillerin size ileri ki zamanlarda ne gibi problemler oluşturabileceğini tahmin edemezsiniz. Bu yüzden size Karacabey oto ekspertiz ekibimiz gerekli kontrolleri yapmak için eşlik edebilirler.  Almak istediğiniz aracın yaklaşık 45 dk her aksamı incelenerek yapılan kontrolün sonucunda hizmeti alan kişiye detaylı bir ekspertiz formu verilmektedir.

Karacabey oto ekspertiz
Karacabey oto ekspertiz

Beğendiğiniz vasıta için yapılacak başlıca kontrolleri aşağıda listeliyoruz.

 • Kaporta kontrolü
 • Boya ve lokal boya kontrolü
 • Değişen parça tespiti
 • Motor genel kontrolü
 • Turbo – enjektör kontrolü
 • Ön takım süspansiyon kontrolü
 • Bilgisayarlı elektronik test
 • Fren kontrolleri
 • Yol sürüş testi
 • Şanzıman ve kavrama kontrolü
 • Araç iç aksam kontrolü
 • Klima, multimedia, konfor sistemi kontrolü
 • Koltuk ve döşemelerin kontrolü
 • Bütün kontrollerin ardından detaylı anlatım ile ekspertiz raporunuz verilir.
karacabey ekspertiz
karacabey ekspertiz

Ayrıntılı testin ardından araç hakkında alacağınız kararları çok daha net bir şekilde verebilirsiniz. Hiç bir kimse bir aracı aldıktan sonra aracı satarken kazalı yada bilmediği boyalı parçalarının olmasını istemez. Çünkü aracı aldığınız zamanki değerinde satarken satamazsınız. Buda size gereksiz bir sebepten ötürü maddi zarara sebebiyet olur. Karacabey oto ekspertiz firmaları pek yaygın olmasa da vermiş olduğumuz hizmet sayesinde Karacabey de nerede olursanız olun aracın bulunduğu adrese gelerek tam kapsamlı oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

 

Karacabey araç ekspertiz

Tam kapsamlı bir araç ekspertiz işleminin ardından gönül rahatlığı ile araç sahibi olabilirsiniz. Ancak araç ekspertizi sadece aracı alacağınız zaman yaptırmanız gereken bir işlem değildir. Sahip olduğunuz aracı satmaya Karar verdiğiniz zaman da Karacabey araç ekspertiz ekibimizden destek alabilirsiniz. Ekspertiz yaptırdığınız aracın tam anlamı ile her şeyi bilinerek ve ekspertiz raporlu bir şekilde satışa çıkarttığınız zaman rahatlıkla değerinde ve zaman kayıp etmeden satabilirsiniz.

Aracı almak isteyen bir çok kişi aracı kontrol ettirmeden satın almak istemez buda aracı satacak kişinin araç hakkında tam bir bilgisi yok ise bir çok araç müşterisi ile gereksiz yere görüşerek aracı satmaya çabalaması gerekecektir.

Karacabey araç ekspertiz
Karacabey araç ekspertiz

Karacabey araç ekspertiz firmaları arasında vermiş olduğumuz ekspertiz hizmeti en kaliteli ve tarafız olanıdır. Profesyonel kontrollerin ardından alıcı ve satıcının tam ortasında kalarak hiç bir şekilde hak geçmemesine sebebiyet olmaktayız.

 

Karacabey Computest

Yaptığımız işlem tam anlamı ile computest ile aynı olmaktadır ancak kullandığımız yöntemler farklıdır. Karacabey computest personellerimiz almak istediğiniz aracın her kontrolünü bilgisayarlı test cihazları ile sağlamaktadır. Bu yüzden gözden bile kaçabilecek hataları bilgisayarlı test cihazlarımız yakalamaktadır. Karacabey computest merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Bu hizmeti almak isteyen ve aracına ekspertiz yaptırmak isteyen müşterilerimiz iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak hızlı bir şekilde ekspertiz sonuçlarını alabilirler.

Karacabey computest
Karacabey computest

Karacabey Mobil Ekspertiz

Karacabey semtinde almaya karar verdiğiniz aracın bulunduğu adresine gelerek bütün kontrollerini araç başında yapmaktayız. Karacabey mobil oto ekspertiz ekibimiz tam kapsamlı oto test aracımız ile araç başına gelir ve aracın 300’den fazla noktasını ayrıntılı bir şekilde inceler böylece alacağınız aracın neresinde hansıl bir problem var yada geçmişte ne gibi kazalar geçirmiş rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımız ile yapılan kontrollerden sonra aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz.

Karacabey mobil oto ekspertiz
Karacabey mobil oto ekspertiz

Karacabey mobil ekspertiz ekibimiz ilçenin tüm köyleri için çalışmaktadır. Alacağınız aracın konumuna gelen Karacabey mobil expertiz sayesinde aracı kontrol ettirmek için yer aramanıza gerek kalmadan ayrıntılı bir şekilde ekspertiz raporu alabilirsiniz.

 

Bursa Karacabey Oto Ekspertiz

Bursa Karacabey oto ekspertiz merkezimiz haftanın her günü müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sadece yaptığımız iş oto ekspertiz hizmetidir. Tek bir hizmet vermemizin sebebi yaptığımız hizmetin kalitesini korumak ve devamlılığını sağlamaktır. Bursa Karacabey oto ekspertiz ekibimiz ile sizde kaliteli bir oto test hizmeti alın.

Bursa Karacabey oto ekspertiz
Bursa Karacabey oto ekspertiz

 

Karacabey Oto Test

Karacabey oto test ekibimizden araç kontrolü için hizmet almaya karar verdiğiniz zaman iletişim bölümündeki numaralarımızdan bize ulaşarak kapsamlı bir oto test hizmeti alabilirsiniz. Karacabey oto test servisi sayesinde araç alacak kişiler nasıl bir araç aldığını ve değerinde alıp almadığını rahatlıkla öğrenebilirler.

kaporta-kontrol

yazan:Oto Ekspertiz Genel