İstanbul oto ekspertiz fırsatları

herkes gibi ikinci el bir otomobil almaya karar verdiğiniz zaman sizinde aklınıza acaba alacağım aracın geçmişinde ağır bir kazası yada hali hazırda bir sorunu var mı gibi önemli problemlerin olup olmadığı ile alakalı tereddütler olabilir. Ancak bu problemi ortadan kaldırmak oldukça kolay İstanbul oto ekspertiz fırsatları ile sizde almak istediğiniz aracı isterseniz size en yakın şubemizde isterseniz de mobil olarak aracın bulunduğu adreste gerçekleştirebiliriz.

istanbul oto ekspertiz
istanbul oto ekspertiz

Hemen iletişim numaramız’dan bizi arayarak yada adresimize gelerek size özel en uygun araç kontrol işlemini yaptırabilirsiniz. Özellikle İstanbul oto ekspertiz fırsatlarını kaçırmamak için acele edin. Fiyatlarımız İstanbul genelinde en kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti vermemize rağmen en uygun fiyatları veren firmalardan birisiyiz.

İstanbul oto ekspertiz
İstanbul oto ekspertiz

 

İstanbul oto ekspertiz servisini neden tercih etmelisiniz ?

  • Araç ekspertiz işlemini gerçekten M.E.B ‘den eğitim almış kişiler yapıyor.
  • Gerekli tecrübeyi uzun yıllar otomotiv sektöründe kazanmış personel
  • Lisanslı test cihazları ile detaylı elektronik kontrol
  • Sadece boya ölçüm cihazı ile değil göz ile inceleyerek boya tespiti yapabilme tecrübemiz.
  • Motor ve mekanik kısımlarda bulunan sorunları yüzdelik tahmini bilgi vererek değilde gerçek arızalı parçayı tespit ederek raporlamak.
  • Motor kontrolü esnasında teorik bilgi dışında gerçekten bir otomobil motorunu baştan aşağıya bilen onarımını yapabilen personel çalıştırmak.
  • Güler yüzlü personellerimiz ile daima mutlu müşteri memnuniyeti.
  • Ayrıntılı raporlama ve anlatım.

Sizde İstanbul oto ekspertiz merkezine gelin daima alacağınız aracın en ince detayına kadar incelediğimizi gözleriniz ile görün. İstanbul oto ekspertiz fırsatları ile sizde özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Neden İstanbul gümüş oto ekspertiz

İstanbul oto ekspertiz fırsatlarını kaçırmamak için acele edin kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

yazan:Oto Ekspertiz Genel