İstanbul Mobil Ekspertiz

Son zamanlarda 2. el otomobil alım ve satımları oldukça artarak artık araç kullanıcılarının’da içinde olduğu bir ticaret dünyasını olmaya başladı. Araç alırken herkes zarar etmeden almak istiyor aynı şekilde aracını satan kişide aracının değerinden yüksek fiyata satarak kâr elde etmeye çalışmaktadırlar.

Özellikle araç alırken zarar etmezseniz satarken’de zarar etmeyeceğinizi bilmenizi isteriz üstelik uygun fiyata bir araç aldığınız zaman yada alacağınız aracın masraflarını düşerek alacağınız zaman satarken’de rahat bir şekilde satabilirsiniz.

Gümüş oto ekspertiz Beylikdüzü
İstanbul mobil otoekspertiz

Peki araç alırken ne yapmanız gerekli olduğunu biliyor musunuz. İkinci el araç almadan önce bir oto ekspertiz firmasına aracınızı kontrol ettirin. Böylelikle aracın geçmişinde kazası olup olmadığını yada aktif bir arızası varsa bunun önceden tespitini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul ili için firmamızın müşterilerimize sunduğu  mobil oto ekspertiz hizmeti’de oldukça avantajlı bir hizmettir. Mobil ekspertiz için randevu aldığınız zaman bulunduğunuz konuma yani araç başına gelen mobil ve donanımlı ekspertiz aracımız ile gerekli tüm kontrolleri hiç zaman ve yol stresine girmeden yaptırabilirsiniz.

Araç alırken para alisverisi

İstanbul mobil ekspertiz ekibimiz tam donanımlı test cihazları ile aracın kaportası veya mekanik aksamları gibi oldukça karmaşık parçaların kontrollerini hızlı ve profesyonel bir şekilde yapabilirler. Mobil oto ekspertiz hizmeti size zaman kazandırır noter veya banka gibi işlem yaptıracağınız yerlere daha çabuk gidebilirsiniz.

Araç başında ekspertiz hizmeti size hem zaman kazandırır hemde aracı kontrol ettirmek için ayrı ayrı kaportacı , boyacı yada mekanik servisine gitme gereği duymadan gerekli kontrolleri yaptırabilirsiniz. bunun dışında İstanbul trafiğine girmeden bu ekspertiz kontrollerini mobil oto ekspertiz hizmeti ile yaptırabilirsiniz.

yazan:Oto Ekspertiz Genel