İstanbul Ekspertiz Yapan Yerler

Eğer İstanbul ili dışından gelip beğendiğiniz bir aracı almak istiyorsanız işinizi çok kolaylaştıracak hizmetlerimiz var. İstanbul ilinde bir çok ekspertiz yapan yer var ancak hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu bilemezsiniz ancak Gümüş oto ekspertiz firması olarak sektörde müşteri memnuniyetine en çok önem veren firmalardan birisiyiz. Bu yüzden hakkımızda herhangi bir şikayet kötü yorum bulunmamaktadır.

istanbul oto ekspertiz
istanbul oto ekspertiz

 

İstanbul ekspertiz yapan yerler arasında alacağınız hizmeti tam anlamı ile profesyonel ekipmanlar ve ustalarımız ile eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz. Bilgisayarlı oto ekspertiz cihazları yardımı ile ekibimiz almak istediğiniz aracı baştan aşağıya inceler.

İstanbul’a gitmeden araç ekspertizi yaptırmak çok kolay beğendiğiniz aracın bilgilerini bize vererek İstanbul iline gelmeden de seçtiğiniz aracı kontrol ettirebilirsiniz. Hem servisimizde hemde mobil olarak araç başında ekspertiz yapmaktayız. Siz aracı bulun biz gidip ekspertizini yaparız raporunu da size ayrıntılı bir şekilde mail olarak göndeririz aracın resim ve videosu çekilerek aklınızda en küçük soru işareti kalmaz.

İstanbul oto ekspertiz servisimize dilediğiniz zaman randevu alarak araç ekspertizi yaptırabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

yazan:Oto Ekspertiz Genel