Ford Ekspertiz Ücreti

İkinci el Ford marka bir araç almayı planlıyorsanız aracı almadan evvel kontrol ettirmeniz büyük önem taşımaktadır. Çünkü kullanılmış bir aracın daha önceki sahibinin aracı ne sıklıkla servisine götürdüğünü yada geçmişte olası bir kazaya karışmış mı bilmeniz çok zor neredeyse imkansız ancak aracı almadan önce ekspertiz merkezimize gelerek detaylı bir kontrolden geçirdiğiniz zaman araç hakkında çok daha ayrıntılı bir bilgiye sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz.

istanbul-oto-ekspertiz-logo-2

Ford ekspertiz ücreti hakkında sözü geçen markanın orta ölçekteki araçları 150 TL olarak ekspertiz ücreti alınmakta üst sınıf olan yani 80 bin TL üzeri olan araçlarda kontrol noktaları fazla olduğu için 200 TL ekspertiz ücreti alınmaktadır.

2018 yeni kasa ford fiesta
ford ekspertiz ücreti

Ford ekspertiz ücreti 2018

Ford markasının firmamızda yapılan ekspertiz işleminin ücreti 2018 yılında 200 TL olarak belirlenmiştir. Almak istediğiniz aracı tarafsız ve profesyonel bir şekilde test ettirmek istiyorsanız firmamıza bekleriz. Ford ekspertiz ücreti 2018 yılında bir önceki yıla göre hemen hemen aynı olmaktadır.

Otokoç ekspertiz ücreti hemen hemen firmamız ile aynı olmaktadır. ancak firmamızda detaylı bir araç ekspertiz hizmeti sunulmaktadır.

Ford ekspertiz raporu ücreti en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizi bekliyor hemen randevu almak için İstanbul oto ekspertiz merkezimizin iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

yazan:Oto Ekspertiz Genel