Ekspertiz Yaptırmaya Gitmeden Önce

Özellikle ilk aracını alacak olan müşterilerimiz için karar vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak araç almadan önce satıcının dediği her şey doğru olmayabiliyor. Bu yüzden İstanbul oto ekspertiz merkezi almak istediğiniz otomobilin kontrollerini ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır.

istanbul-oto-ekspertiz-logo-2

Bunun dışında ikinci el araç alacak olan müşterilerimizi gelecekte araçlarını değerinde satabilmeleri için aracı değerinde satın almaları çok önem arz etmektedir. Profesyonel bir ekspertiz merkezide yapılacak olan tespitlerin aracın o anki değerini daha net bir şekilde değerlendirmenize olanak sağlayacaktır. Uzman ekibimiz bu işlemler için daima size yardımcı olacaktır.

Gümüş oto ekspertiz Beylikdüzü
Gümüş oto ekspertiz Beylikdüzü

Ayrıca İstanbul oto ekspertiz merkezi almak istediğiniz aracın kontrollerini siz servis noktalarımıza gelemediğiniz zamanda’da profesyonel mobil araç kontrol ekibimiz ile gerçekleştirmektedir. Mobil oto ekspertiz hizmeti esnasında aracın bulunduğu adrese gelen personellerimiz detaylı bir kontrol işlemi uygulayarak aracın kaporta,motor,elektronik,yürüyen aksam gibi başta önemli noktaları olmakla beraber yaklaşık 500 farklı noktasının kontrolünü yapmaktadır.

İstanbul mobil oto ekspertiz hizmeti sayesinde alacağınız araç için zaman kayıp etmeden yerinde kontrol ettirip kararınızı hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

yazan:Oto Ekspertiz Genel