Dolu Hasar Onarımı İstanbul

Olumsuz hava şartlarından dolayı aracınızın kaportasında dolu hasarları meydana gelmiş olabilir. Bu durum sizin canınızı hiç sıkmasın İstanbul dolu hasar onarım merkezi ile profesyonel bir şekilde onarımı gerçekleştirilmektedir. Aracınızın boya yüzeyine zarar vermeden dolu ezilmeleri pürüzsüz bir biçimde çekilerek eski haline geri getirilmektedir.

Boyasız dolu hasarı düzeltme istanbul merkezimizde arabanızın kaporta aksamındaki ezik sayılarına göre aracınız kısa sürede onarılarak teslim edilmektedir.

manyetik göçük düzeltme
dolu hasar onarımı istanbul

Bir bölgede dolu yağışı olduğu zaman aracınızda irili ufaklı ezikler meydana gelmektedir. Bu hasarların genel olarak firmamızda %99 oranında onarımı gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekipmanlar ile yapılan düzeltme işlemi onarım sonrasında fark edilmemektedir.

Dolu göçüğü onarımı İstanbul ilinde yapılan nadir işlerden birisidir. Bir çok firma boyasız kaporta onarımı yaparken kullandığı amatör ekipmanlar sebebi ile hasarlı bölgeyi onarılamayacak duruma getirmektedirler.

Gümüş oto ekspertiz İstanbul
dolu göçük onarım istanbul

İstanbul Avrupa yakası dolu göçük düzeltme

Eğer aracınız İstanbul Avrupa yakasında ise size en yakın servisimize randevu alarak gelebilirsiniz. İstanbul avrupa yakası dolu göçük düzeltme ile aracınız orijinal haline geri dönecek.

İstanbul Anadolu yakası dolu göçük düzeltme

Eğer aracınız İstanbul Anadolu yakasında ise size en yakın boyasız göçük onarım merkezimizden randevu alarak gelebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası dolu göçük düzeltme ile aracınız orijinal haline geri dönecek.

yazan:Oto Ekspertiz Genel